PROJE HAKKINDA

BAŞAKŞEHİR'İN EN MERKEZİ NOKTASINDA SOSYAL KONUT PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYORUZ.

Herkes İçin Konut
Herkes İçin Mutlu Bir Yuva

En mutlu anların yaşandığı yegâne mekanlardır aileler için yuva…
Her gün büyüyen mutluluğunuza, her gün biriktirdiğiniz anılarınıza şahitlik ederler. Şimdi ‘mutluluğunun şehri’ Başakşehir’de, “herkes için konut, herkes için mutlu bir yuva” mottosuyla yeni bir konut projesine başlıyoruz. Başakşehir Belediyesi güvencesi ve Akar Grup kalitesi ile Bahçeşehir’in en merkezi noktasında inşa edilecek Yuvam Bahçeşehir Evleri, mutluluğunuza mutluluk katacak ve sizlere güvenli bir ortamda huzur dolu yeni hayatınızın kapılarını açacak.

Toplumun yapı taşı olan ailelerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız Yuvam Bahçeşehir Evleri, rahat ve kolay ulaşımı, kendisine ait korusu ve yeşil alanları, eşsiz göl manzarası ve spor alanlarının yanı sıra ticari alanları ile sakinlerine sadece bir ev değil yeni bir hayatın anahtarını sunuyor. Yeni yuvanız Yuvam Bahçeşehir Evleri’ni, sosyal belediyecilik anlayışı ile sizin için hazırladık. Günün 24 saati güvenlik, açık-kapalı otopark, spor salonu, sosyal alanları ve eşsiz çevre düzenlemesine sahip Yuvam Bahçeşehir Evleri, çevresindeki alışveriş merkezleri, camiler, eğitim kurumları, üniversiteler ve hastaneler ile hayatın tam merkezinde yer alıyor.

Nezih ve konforlu bir hayat, Yuvam Bahçeşehir Evleri’nde sizleri bekliyor.

ImageHALKIMIZIN TÜM TALEPLERİNİ DİNLİYORUZ

Yaptığımız tüm projelerde en önceliğimiz
sizin memnuniyetiniz

Mutlu bir yaşamın yeni adresi Bahçeşehir’de yükseliyor. Modern yaşam alanları, çocuklarınız için güvenli bir ortam, huzur dolu bir yaşam hayali Yuvam Bahçeşehir Evleriyle gerçek oluyor.
Mutluluğun Şehri Başakşehir’de, Bahçeşehir’in en merkezi noktasında, yeni yuvanız Akar Grup kalitesi ve Başakşehir Belediyesi güvencesi ile hayat buluyor.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla yola çıkılan Yuvam Bahçeşehir Evlerinde nezih ve konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.
Yuvam Bahçeşehir Evleri ailelerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Ulaşımı rahat, kendisine ait korusu ve yeşil alanlarıyla, güvenli ve şehir hayatının sunduğu tüm imkanları ile sosyal bir proje.
Yuvam Bahçeşehir evleri 2+1 ve 3+1 seçenekleri sizleri bekliyor.
Yuvam Bahçeşehir Evleri, modern yaşamın tüm olanakları kullanılarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla hazırlanan projenin ilk etabı 752 konut ve 16 mağazadan oluşuyor. Günün 24 saati güvenlik, açık-kapalı otopark, spor salonu, sosyal alanları ve eşsiz çevre düzenlemesiyle sizleri bekliyor.
Yuvam Bahçeşehir Evleri’yle, 5 bin m² özel korusunda yeşilin her tonuyla iç içe bir hayat süreceksiniz. Eşsiz Göl manzarası, sevdiklerinizle huzurlu zamanlar geçirebileceğiniz oturma alanları, çocuklarınız için oyun yerleri, çok amaçlı spor alanları, ticari alanlar ve 22 bin m² peyzaj alanı ile sadece ev değil yeni bir yaşamın sahibi olacaksınız.
Günün stresinden kurtulmak, zinde olmak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmek sizin de hakkınız. Yürüyüş ve spor alanlarıyla yeni yuvanız sağlığınıza sağlık katacak.
Huzur, mutluluk, sağlık, temiz hava, yeşili ve doğası ile geleceğinize miras bırakacağınız bir yuva. Göl manzarasıyla, kuş cıvıltılarıyla aileniz ile en güzel zamanları geçireceksiniz.
Geleneksel aile yaşamı ve komşuluk ilişkileri, ticari alanları ve harika konumu ile hem aile ve sosyal hayatınız önem kazanacak hem de yatırımınız değer kazanacak.
Çevresinde Alışveriş merkezleri, camiler, eğitim kurumları, üniversiteler, hastaneleri ile Yuvam Bahçeşehir Evleri yaşamın merkezinde. Yanı başındaki TEM otoyoluyla da her yere kolayca ulaşma imkanı sağlıyor.

Proje Özellikleri

 • İnşaat statik projesine göre tünel kalıp sistemi ile yapılacaktır.
 • Blok dış cephesi ısı yalıtım yapıldıkktan sonra, mimari projesine uygun malzeme ile kaplanacak.
 • Daire giriş kapıları mobilya giydirilmiş çelik kapı
 • Daire iç kapıları ahşap kaplamalı mobilya kapı olacak.
 • Renkli interkom
 • Ortak mahaller için jeneratör
 • Islak hacimlerde mekanik havalandırma yapılacak
 • Isıtma merkezi sistem olacak (ön ödemeli + mbuslu paylaşım + daire sıcak su istasyonu)
 • Merkezi tv sistemi
 • Açık ve kapalı otopark
 • 7/24 güvenlik
 • Konseptli çocuk oyun alanları
 • Çok amaçlı spor alanları
 • 5000m2 doğal koru alanı
 • 22000m2 peyzaj alanı
Daire Tiplerini Gör
Full Name
Phone Number
Current E-mail